Raków lepszy od Sokoła

W ramach Czwartkowego treningu zespół Orlików UKS-u Sokół Wręczyca rozegrał kolejny mecz kontrolny. Tym razem na Hali Sportowej Gimnazjum we Wręczycy gościliśmy Akademię Piłki Nożnej Raków Częstochowa. Warto zaznaczyć, że był to bardzo wymagający przeciwnik, który jak równy z równym rywalizuje na ogólnopolskich Turniejach z Najlepszymi drużynami w swoim roczniku. W prowadzonej przez Trenera Pawła Rycharskiego Drużynie zabrakło kilku zawodników. Goście wygrali spotkanie zdobywając 8 bramek. UKS odpowiedział 5 trafieniami. Zespół z Częstochowy narzucił swój styl gry. U młodych zawodników Rakowa dało się także zauważyć większe ogranie. Taki sparing to świetna motywacja do kolejnych treningów i rozwoju piłkarskiego talentu!