Minimalna przegrana Trampkarzy

Jedną bramką zawodnicy Przemysława Zachwyca przegrali z Juniorem Szarlejką w dzisiejszym sparingu. Mecz rozgrywany na głównej płycie boiska sportowego we Wręczycy mógł podobać się zgromadzonym kibicom. Padający deszcz nie ostudził zapałów piłkarzy zarówno jednej jak i drugiej Drużyny. Zarówno Sokół jak i Junior dążył aby losy spotkania rozstrzygnąć na swoją korzyść. Pierwsza połowa to ostrożne rozpoznanie przeciwnika i realizowanie konsekwentnej gry w defensywie obu Zespołów. Pierwsi z bramki cieszyli się przyjezdni po indywidualnej akcji zawodnika Juniora. Kiedy wydawało się, że Sokół powraca do gry Junior strzela drugą bramkę. Na szczęście Trampkarze Sokoła się nie poddali i zdołali doprowadzić do remisu, a autorem dwóch trafień dla Gospodarzy został Kiciński Tomasz. W końcówce spotkania przewagę optyczną posiadał Sokół jednak nie potrafił tego wykorzystać, a rozluźnienie zawodników w defensywie sprawiło, że trzecią bramkę dającą zwycięstwo zdobył Junior. Taki sparing to kolejne doświadczenie dla zespołu, zwłaszcza, że rozgrywany z drużyną która występowała w lidze Juniorów.