Zagrali Towarzysko w ramach Treningu

W ramach planowych Treningów obydwie drużyny młodzieżowe zagrały dziś sparingi z UKS-em Orlik Blachownia. Od godziny 17:30 z rówieśnikami rywalizowała młodsza grupa- Orlików. Gra tej grupy wiekowej mogła cieszyć oko. W rozgrywaniu piłki nie było przypadku a niektórych akcji nie powstydzili by się zawodnicy ze starszych grup. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11:5 dla Gospodarzy. Od 18:30 na parkiet wyszły zespoły Trampkarzy. Drużyną lepszą piłkarską byli Goście z Blachowni, natomiast Sokół braki starał się nadrobić ambicją. Z minuty na minutę coraz większy apetyt na grę było widać u zawodników Przemysława Zachwyca. Pomimo dużo lepszej końcówki to Orlik cieszył się po tym meczu ze zwycięstwa pokonując Sokół 12:10